Latest From Our Blog

Chiptuning

Milujete rychlá a svižná auta, ale vaše kasa a rozpočet vám nedovolí pořízení nového auta za rychlejší? Je tu pro vás chiptuning, což je novodobá vychytávka, která díky přeprogramování řídící jednotky z vašeho vozu dostane to nejlepší. Dovolujeme si tvrdit, že váš model bude o třídu lepší než ostatní modely této stejné řady.
Přesnou cenu, za kterou u nás chiptuningpořídíte vám dle značky vozu okamžitě ukáže konfigurátor na našich webových stránkách. Většina zákazníků je velice překvapená, že tato metoda je tak účinná a hlavně časově nenáročná. Už na cestě domů z našeho servisu zjistíte, jak vaše auto ožilo a co všechno dokáže.

U nás najdete pouze profesionály

Do našeho týmu patří pouze profesionálové, kteří se soustřeďují na chiptuning řídících jednotek a vše okolo nich. Pokud narazíme na problém, najdeme pro vaše auto to nejlepší řešení a vysvětlíme vám jak nejlépe odstranit závadu a společně najdeme řešení přesně na míru. Naše firma se na trhu pohybuje již několik let a za tu dobu jsme nabili bohaté zkušenosti se všemi značkami českých i zahraničních vozů.

970x310bamboolik2018-1514655846.jpg
Chiptuning
Ohodnoťte příspěvek
ruleta.jpg
Tags
300x600-red-1509366921.jpg

Nejnovější komentáře

    Rubriky

    acai160x600.jpg